wegetarianizm co jesc zamiast miesa

wegetarianizm co jesc zamiast miesa

Czym jest najdoskonalszą żywności

Co by się domyślić być najdoskonalszym żywności? Byłoby brokuły, dzikiego łososia, jagody, jogurt? Niespodzianka! To naprawdę żaden z nich.

Najbardziej doskonały pokarm Mam na myśli to znacznie lepiej niż którykolwiek z wyżej wymienionych. Mogę uwierzyć, że naprawdę

jest jedzenie, które …

…Jest to doskonałe źródło roślinnego, kompletne białka?

…ma 13 razy więcej magnezu niż brokuły?

…ma 5 razy więcej wapnia niż tej samej ilości mleka?

…uncji za uncję, ma 8 razy więcej omega-3 kwasy tłuszczowe niż dzikie Alaskan łosoś?

…zawiera więcej błonnika w ciągu zaledwie kilku uncji niż 5 filiżanek otręby owsiane? (Bye bye zaparcia!)

…Jest to idealne jedzenie dieta – absorbuje 9 razy swoją wagę w wodzie lub soku -SO w połączeniu z sokiem owocowym sprawia zamiennik posiłku napełniania?

…nie podnosi poziomu cukru we krwi, ponieważ trawi tak wolno?

…zawiera wszystkie witaminy z grupy B?

…zawiera bor, który jest potrzebny do kości? – (Koniecznością w metabolizmie wapnia, magnezu, manganu i fosforu)

…zwiększa produkcję naturalnego estrogenu?

TAK! TAK!

Więc co to jest najdoskonalszym żywności?

Nazywa Nasiona Chia. Nie jest to nowe odkrycie. W rzeczywistości, to najdoskonalsza żywność była wykorzystywana przez Majów i Azteków cywilizacje setki lat temu jako kompletny trwałości żywności dla swoich wojowników, kiedy poszedł na wojnę. Jest ono stosowane od w leczeniu wielu chorób, których autorem jest uzdrowicieli narodowych w wielu krajach, aż do dnia dzisiejszego.

Jednak wiele korzyści nie były znane naszej współczesnej kultury, dopóki nie został niedawno odnaleziony i naukowcy, którzy zbadali go są zdumieni jego cennych właściwościach.

Można go dodać do napojów, używać go w pieczywo, naleśniki, zupy i wiele innych smakołyków. Po ziemi, można go używać w zastępstwie bezglutenowej mąki pszennej w wypieku. Jest ekologicznymi bez pestycydów lub GMO i mogą być przechowywane w temperaturze pokojowej bez zjełczało.

Gdy połączysz jedną uncję nasion Chia osiem uncji wody lub soku, pochłania dziewięć razy jest to objętość i staje się żelem jak substancja. Używałem go z jagodami na pyszny, zdrowy dodatkowym polewa do sernika, a nikt nie wykryto, kiedy to było serwowane.

Ponieważ badania ujawniły więcej korzyści niż ja wymienionych powyżej będzie to bez wątpienia będzie w mediach bardzo szybko. Ale to nie jest jeszcze dostępna w większości sklepów zdrowia.

Dobrą wiadomością jest to, że można teraz nabyć Nasiona Chia Internecie. Zachęcam was, aby ten bez smaku, super pożywne część pokarmu codziennego menu.